Kibarlı Panax Ürünleri Yetkili Satış Sitesi » Kibarlı Panax
clavis panax
clavis panax

Kibarlı Panax


Ziyaret ettiğiniz www.orjinalpanax.com adlı site, Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri firmasının resmi bayii sitesidir. Web sitemizden satın aldığınız ürünler 100 % orijinaldir. İnternet adresimiz ve sattığımız ürünlerin barkodu, Kibarlı’nın resmi web sitesi olan www.kibarli.com.tr adresinden sorgulanabilir. Kibarlı’nın ismini kullanarak hangi ürünleri sattığı belli olmayan birçok merdiven altı internet sitesi olduğu için lütfen alış veriş yaptığınız veya iletişime geçtiğiniz internet sitelerinin orjinal olup olmadığını kontrol ediniz.
Doğal ürünlerde kaliteyi arayan siz değerli müşterilerimize sitemizdeki soru paneliyle gerek satış öncesinde bilgi ve gerekse satış sonrası her türlü sorularınızı yanıtlayıp destek vermek öncelikli amacımızdır.
Sitemiz aracılığıyla yapmış olduğuz alışverişler sizlere, ücretsiz kargo, kapıda ödeme kolaylığı ve paket gizliliği içerisinde sunulmaktadır.
Dr. Mustafa Eraslan tarafından formülüze edilen Kibarlı Panax, içerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi bulundurmayan bitkisel bir gıda takviyesidir. 90 kapsülden oluşmaktadır. Kibarlı Panax ın kullanımıyla ilgili detaylı bilgiyi web adresimizdeki 0212 579 53 53 nolu telefondan ve soru panelinden edinebilirsiniz.

İçindekiler

1 – Çoban Çökerten Ekstresi,
2 – Avena Sativa (Yulaf) Ekstresi,
3 – panax Ginseng Ekstresi
4 – Magnezyum Stearat E470b (Stabilizör)
5 – Bitkisel Kapsül (Hidroksi Propil Metil Selüloz)

Besin Öğeleri

Çoban Çökerten Ekstresi (1 Kapsül) :400 mg
Avena Sativa (Yulaf) Ekstresi (1 Kapsül):200 mg
panax Ginseng Ekstresi (1 Kapsül) : 150 mg

Kibarlı panax nasıl kullanılmalı?

1 Kutu kibarlı panax’ta 90 tablet panax kapsül bulunmaktadır.
kibarlı panax’ı günde üç defa 8 saatte 1 tablet kullanmanız önerilir.
kibarlı panax’ın 60 yaş üstü kişilerde günde iki kez 12 saatte 1 tablet kullanılması tavsiye edilir.
Kişi, herhangi bir rahatsızlığından dolayı reçete ile aldığı ilaçlar varsa, bu ilaçları kullanmaya devam eder. Gıda Takviyesi, halihazırda reçetelenen ilaçlarla birlikte kullanılır.
kibarlı panax’ı nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi 0 212 579 53 53 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.

Kibarlı panax kimyasal bir ilaç mıdır?

Kibarlı Firmasınınkibarlı panax isimli ürününün muhteviyatında herhangi bir kimyasal bulunmadığı bakanlıkça yapılan laboratuar sonuçlarında ifade edilmiştir. kibarlı panax bitkisel bir karışımdır.
kibarlı panax‘ın formülünde zararlı kimyasallar, alkol ve uyuşturucu özelliği olan maddeler yoktur.

Kibarlı panax‘ı kimler kullanmamalı?

kibarlı panax‘ın 12 yaş altındaki çocuklar ve hamile bayanlar tarafından kullanılması tavsiye edilmemiştir.

Saklama Koşulları

Sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin bir yerde, oda sıcaklığında saklayın.

Kibarlı panax‘ın Üretim Yeri

kibarlı panax, Ertek Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda San. Tic. Ltd. Şti. tarafından Ankara’da üretilmektedir. Üretim yeri, Phytopharma İlaç ve Bitkisel Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.’dir.

DAMAR TIKANIKLIĞI NEDİR?

Damar tıkanıklığı, kişinin organlarına normal bir şekilde çalışmasını sağlayacak kadar kanın gidememesidir. Damar tıkanıklığı ve kan akışını yavaşlatan damar sertliği organların sağlıklı bir şekilde çalışmasını engellediği için birçok hastalığın sebebi olmaktadır.

DAMAR TIKANIKLIĞININ NEDENLERİ

Damar Tıkanıklığı, Dünyadaki ölüm nedenlerinin büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Damar tıkanıklığı Türkiye’de ise ölümlü hastalıkların % 38’ine sebep olmaktadır.
Kalp hastalıklarının başlıca nedeni damar sertliği ve tıkanıklığıdır. Sigara, alkol, şişmanlık, yüksek tansiyon, kolesterol ve dengesiz beslenme gibi nedenlerden dolayı kişinin doğumunda esnek ve pürüzsüz yapıda olan damarlar, yaş ilerledikçe sertleşip tıkanmaktadır. Sertleşip hasar gören bölgelerde kolesterol ve benzeri maddeler plaklar oluşturup damarın iç çeperini yavaş yavaş tıkamaya başlar. Damar tıkanıklığı sebeplerinin başlıcaları bu şekilde iken genel olarak yenilen yemeklerden solunan havaya kadar hemen her şey insanda damar tıkanıklığına sebep olabilmektedir.

DAMAR TIKANIKLIĞI VE CİNSEL HAYAT

Cinsel manada erkek ve bayanda meydana gelen problemlerin de birçoğu damar tıkanıklığından kaynaklanmaktadır. Mesela erkeklerde 50-55 yaşından sonra cinsel hayatın bittiği zannedilmekte ve bu görüş kabul görmektedir. Halbuki, bu iddia yanlıştır. Sağlıklı hiçbir erkeğin cinsel hayatı 50’li yaşlarda bitmez. Ancak şu vardır ki, kişinin doğumundan bulunduğu yaşa kadar vücudunda bulunan damarlar yavaş yavaş tıkanır. Genital bölge de bu tıkanıklıktan etkilenir ve sonuç cinsel yetersizlik ya da iktidarsızlık olur. Örnek olarak; 200 mililitre kan gitmesi gereken organa 50 mililitre kan gidince, kişi ereksiyon yaşayamamakta ve cinsel hayatı zamanla sona ermektedir. Kişinin damarlarının açılması demek, aynı zamanda cinsel probleminin de ortadan kalkması demektir.

DAMAR TIKANIKLIĞININ TIPTAKİ ÇÖZÜMÜ…

Damar tıkanıklığı ve sebep olduğu hastalıklar mevcut literatürde paliatif çözümlerle tedavi edilmek istenmektedir.
Birinci yöntem, tıkalı damarların açılması için cerrahi bir operasyon yapılarak yüzük şeklinde bir stentin ana damarlara takılmasıdır. Bu yöntemde kılcal damarlara müdahale edilememektedir.
İkinci yöntem ise, kanın inceltilmesidir. Bu yöntemde kan tıkalı damarlardan geçirilebilmek için kimyası bozularak inceltilmektedir. Kişi ömür boyunca kullandığı ilaçlarla birlikte vücudundaki kanın damarlardan geçmesini sağlamaya çalışmaktadır. Bu yöntem, kanın yoğunluğuna müdahale edilmek şartıyla gerçekleştiği için doğal değildir.

DAMAR TIKANIKLIĞI TEDAVİ EDİLEBİLİR Mİ?

Damar tıkanıklığı ve beraberinde getirdiği hastalıkların tedavi edilmesi mümkün. Hastalıkların ortadan kalkması için damarların açılması ve kan akışının vücutta sağlıklı bir şekilde sağlanması gerekir. Bunun için de ana ve kılcal damarlar içerisindeki plak ve cüruflar acilen temizlenmelidir.


kapıda teslimat

12 Ekim 2015 Saat : 12:18

Kibarlı Panax Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

evden eve nakliyat evden eve